Hizmetler

Teknik Destek Sözleşmeleri

Peşin veya Aylık ödemeli yıllık Teknik Destek Sözleşmelerimiz müşterinin talebine ve sistemine göre uyarlanmaktadır. Standart sözleşme, belirli günlerde Personel bulundurma ve 7/24 Destek gibi Sözleşmelerimiz mevcuttur.

Sözleşmelerimizin ortak Hizmet içerikleri ise;
 • 1 yıl boıunca sınırsız hizmet
 • Her türlü soruna 24 saat içerisinde, sistemin durması gibi acil durumlarda ise aynı günde müdahale edilmesi
 • Müşterinin belirlediği dönemlerde yılda 4 defa sistemin koruyucu bakım'a tabi tutulması
 • Arızası hemen giderilmeyen cihazların (server, Dotmatrix yazıcı, Laser yazıcı, Monitör, Bilgisayar ve Server) yerine geçici cihaz verilmesi
 • Microsoft ürünlerine Lisanslama danışmanlığı ve Telefon desteği

Bilgisayar & Donanım

Şirketlere ve bireysel kullanıcılara, Markalı veya toplama Bilgisayar satışlarımız mevcuttur. Ibm, HP, Dell, Toshiba, Acer, Asus gibi Masa üstü ve Diz üstü Bilgisayar satışlarımız ile birlikte, Intel, Asus, Gigabyte, Saphire, Samsung , Kingston, Seagate, Philips, Aopen, Lg, Sony gibi Markaların ürünleri ile de toplama Bilgisayar üretmektedir.

Netsis Destek Sözleşmeleri

Peşin veya Aylık ödemeli, yıllık Netsis Destek Sözleşmelerimiz müşterinin talebine ve sistemine göre uyarlanmaktadır. Standart sözleşme, Telefon Destek sözleşmesi, belirli günlerde Personel bulundurma ve 7/24 Destek gibi Sözleşmelerimiz mevcuttur.

Sözleşmelerimizin ortak Hizmet içerikleri ise;
 • 1 yıl boıunca sınırsız hizmet
 • Sistem değişiminde programın yeniden ücretsiz yüklenmesi.
 • Sözleşme kapsamında personellere eğitim ve desteğin ücretsiz verilmesi,
 • Sene sonlarında devirlerinizin ücretsiz yapılması.
 • Her türlü soruna 24 saat içerisinde, sistemin durması gibi acil durumlarda ise aynı günde müdahale edilmesi
 • iki ayda bir Müşteri ziyaret edilerek programın ve dataların genel kontrolünün yapılması,
 • Netsis programlarının kullanım verimliliğinin tespiti ve arttırılması,
 • Bilgisayarlarınız ve sisteminiz hakkında ücretsiz danışmanlık servisi,

Netsis Ticari yazılım Paketleri

Egetes, Netsis Entegre@6, Netsis Fusion Standart@6 ve Netsis Fusion@6 Paketlerin satışını ve kurulumunu ve Netsis Versiyon Sözleşmesi satışını yapmaktadır. Satış öncesi analiz , kurulum ve kurulum sonrası eğitim ve uyarlama hizmeti Netsis onaylı destek Personellerimiz tarafından verilmektedir. Netsis ile birlikte 6 aylık yerinde destek paketi de sunulmaktadır.

Network

Şirketlerin Alt yapı yani Kablolama projelerini Cat5, Cat6 ve Fiber Kablo ile çözerken gerektiğinde yakın ve uzak mesafelerde Kablosuz çözümlerde üretmektedir.

Secure Gateway Server

İnternet kullanımını denetleyen, kısıtlayan ve Raporlayan kısaca ağ geçidi güvenli hale getiren bir yazılımdır.

Üzerindeki Firewall ile dışarıdan gelebilecek saldırıları önler ve Raporlar. Şirket çerisindeki tüm internet kullanımını veya Ip, Url ve içerik bazında, içeriğinde ahlaksız kelimeler, oyunlar , alışveriş siteleri ve kumar sitelerin kullanımı istenen bilgisayarlarda engeller. Bilgisayarlara oyun ve Mp3 gibi dosyaların download edilmesi ve bu dosyalardan dolayı gelebilecek zararlı virüsler önler.

Tüm kullanıcılara sanal bir hesap açılarak, sadece şirket içerisinde birbirleriyle e-mail ile veya mesajlaşma ile haberleşmesini sağlar. Şirketinizin Internet kullanımı ile ilgili detaylı bir Rapor sunarak kim hangi Siteleri ne kadar süreyle geziyor, Şirketinizde hangi Web siteleri en çok ziyaret ediliyor gösterir.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Bilgisayarlı ve Kayıt Cihazlı Kamera Güvenlik Sistemleri ile ister şirket içerisinde ister şirket dışında internet bağlantısı sayesinde sürekli izleme ve kayıt imkanı sunulur. 200 Frm/Sec gibi özelliğine sahip kamera kayıt cihazları sayesinde gerçek zaman izleme ve gece görüş Kameraları ile de ışıksız ortamlarda canlı ve kesintisiz görüntü izleme olanağı sağlanır. Gerekli Bilgisayar, Kablolama ve Kamera Montajı ile birlikte Anahtar teslim Proje hizmeti verilmektedir.

İzbülten

İzbil'in 2-4 ayda bir email ile Müşterilerine gönderdiği Elektronik bültenidir. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet sayesinde Müşterilerimiz Bilişim sektöründeki yenileklerden haberdar edilerek, son çıkan teknolojinin sürekli takip edebilmeleri sağlanır.